macaroons

Vienos idėjos gimsta iš kitų idėjų, o tos kitos idėjos – dar iš kitų. Taip ir atsiranda šedevrai, meno kūriniai ir „nepakartojami“ kūrėjai.

„Vagilè“ taip pat atsirado iš tų visų kitų idėjų. Juokaudami bandėme sukurti pavadinimą, „Vagilè“ tiko tobulai, kadangi Lietuvoje, ir žinoma, ne tik joje, visos idėjos dažniausiai būna įgyvendintos, remiantis užsienyje matytomis idėjomis.

Eglė Širvytė Mūsų komanda jau daug metų dirba renginių sferoje, turime patirties dirbant su floristais, fotografais, renginių vedėjais, viešuoju maitinimu, aptarnavimu, dekoravimu.

Svarbiausia, kad šventė nebūtų šabloniška.
Mes nebūsime išimtis, juk taip pat susiformavome iš viso to, ką matėme, kur dirbome, kokios patirties įgijome. Visi vagiame, grubiai tariant, vieni kitų idėjas, to nereikia slėpti, ypač šiais laikais, kai informacinės technologijos leidžia pamatyti, stebėti, kas vyksta ir už Lietuvos ribų.
Bet yra būdas kaip matytą idėją patobulinti pagal save, pagal užsakovą, pažiūrėti į ją kitu kampu. To mes ir siekiame!


vagileKartais pasigendame žmogiškumo bei pasitikėjimo. Tą pastebėjome ir mūsų asmeninėje patirtyje bei kalbantis su užsakovais. Kiekviena šventė turi būti atiduota į organizatoriaus rankas, užsakovas turi pasitikėti šimtu

procentu viskuo, ką daro šventės organizatorius. Tai yra labai sunki užduotis, nes pirmiausia, reikia atrasti ryšį su užsakovu, ir perprasti, ko abi pusės siekia, tik taip galima sulaukti gerų rezultatų.

Turi būti ne tik stiprus ryšys, bet ir abipusis pasitikėjimas.