Prisimenant gražiausias akimirkas, kurias Emilija ir Juozas dar ilgai brangins...
Nuotakos įvaizdžiu rūpinosi profesionalūs meistrai - tiek makiažas, tiek šukuosena atrodė stulbinančiai!emilija


Gubojos puošė nuotakos plaukus, kurie tobulai derėjo, prie bendro nuotakos įvaizdžio.
Šventė vyko Molėtuose esančioje sodyboje DVILYPIO SLĖNIS. Nuostabi sodyba, kurioje daug gamtos, tad bendras įvaizdis buvo išlaikytas visoje šventėje. Nepamirškime ir jaunikio, kurio pasiruošimas taip pat buvo suplanuotas iki smulkiausios detalės.


Visas akimirkas nuo pat ryto fiksavo fotografė Vilma Deveikytė.
Jaunieji pasiruošė vienas kitam staigmenas, raštelius, kurie padėjo
įamžinti tikras emocijas.                            

   Taip prasidėjo Jaunųjų rytas - su šypsena veiduose. Toliau sekė vestuvių ceremonija ir geriausios       emocijos. Šventės ceremonija vyko bažnyčioje su būriu svečių, žiedlapių ir sveikinimų, gera prisiminti. 
Jaunųjų fotosesija išties žavi, fotografė Vilma Deveikytė įamžino pačias gražiausias emocijas.
Norisi prisiminti vasarą ir jaukiausias užfiksuotas akimirkas.Išties, nuostabi ir abejingų nepaliekanti Emilijos suknelė. Pribloškiantys raštai, kurie primena karališkas vestuves. Charizmatiška pora, kuri mūsų atmintyje išliks dar ilgai - nuoširdūs ir mieli Jaunieji.
Kol vyko fotosesija, svečiai jau skubėjo įsikurti Dvilypio Slėnyje. Jauki ir šviesi sodybos aplinka, erdvi salė sužavėjo visus. Žinoma, dekoro elementai taip pat buvo gerai apgalvoti ir išpildyti visi Jaunųjų norai.
Mūsų draugai CHOCO.LT pasirūpino lemputėmis terasoje, šventės salėje ir netgi padėjo mums įgyvendinti idėją - pakabinti lanką ant lubų. Tai buvo tikras iššūkis, bet viskas pavyko puikiai!Nuotakos puokštė - kaip matote, pilna žalumos, natūrali, deranti prie bendros tematikos.Štai toks vaizdas lydėjo JAUNUOSIUS bei jų svečius įžengus į šventės vietą. Lanko dydis neįtikėtinas, per pusė salės, daugybė lempučių ir žalumos. Puokštės buvo komponuojamos iš hortenzijų, rožių, ruscus žalumos.
Išties vaizdas pritrenkiantis, kiekviena smulkmena apgalvota - žvakės, kėdės, saldaus stalo dekoras.Jaunieji pageidavo, jog staltiesės, servetėlės, išliktų baltos spalvos, priderinome ir kėdes su baltomis pagalvėlėmis. Ant stalo sudėliotos skirtingais aukščiais žvakidės, pagamintos iš stiklo, jose jau dega baltos žvakės, kurios sukuria dar jaukesnę atmosferą. Stalo dekoro akcentas - polėkštės su auksiniu krašteliu.Na štai ir gražuolis desertų stalas, nuotaka norėjo, jog tai būtų šventės akcentas - manome, kad pavyko išpildyti šį norą ir svečiai liko sužavėti tiek arka, papuošimu, žaluma ir desertais.
Desertais pasirūpino kepyklėlė VANILINIS DANGUS.MR & MRS ŠMITAIKiekvienas žiedelis priderintas prie bendros temos - pasirinkome švelniai rausvas bei kremines rožes.
Žaluma puikiai dera prie šių spalvų - pasirinkome eukaliptą pavadinimu SILVER DOLLAR.Taip ir tęsėsi vakaro pasaka... Turbūt, pastėbėsite, jog Jaunųjų kėdės papuoštos taip pat - dar vienas akcentas.
Puiki mintis norint išskirti šios dienos pagrindinius herojus, tad rekomenduojame pasinaudoti idėja.
O mes džiaugiamės už naujai "iškeptus' #ŠMITUS ir linkime pačios didžiausios laimės, meilės ir sėkmės Jūsų abiejų bendrame gyvenimo kelyje. Be galo smagu puošti tokias šventes ir prisiminti šias akimirkas.


RAIDĖS IŠ - LIGHTS & LETTERS